Step into the world of Artificial Intelligence
We nodigen je graag uit voor de Engelstalige clinic: Step into the world of Artificial Intelligence door Alex Dowdalls
Op 10 september neemt Alex Dowdalls (Axveco) je mee in de wereld van Artificial Intelligence (AI). Wat is het? en hoe verandert het onze wereld? In de clinic komt het volgende aan bod:
- De basis van AI
- Toepassingen van AI
- Demo's
- Advanced opties zoals: recommender engines, visual image recognition, augmented reality en customer preference modelling.
Ook zal Alex wat vertellen over de ethiek en risico's rondom AI. Zoals Fake nieuws en manipulatie van consumenten. Na de clinic kan je zelf aan de slag gaan met je eerste AI model, waarbij je gebruik maakt van automatische machine learning. Zo ben jij klaar om te overleven in de nieuwe digitale economie!
Over Alex Dowdalls
Alex is oprichter en partner bij AXVECO BV en helpt klanten hun businessmodel te vernieuwen door de inzet van digitale technologieën zoals AI en blockchain. Naast zijn consultancywerkzaamheden is Alex een bekende platform spreker, doceert hij bij verschillende opleidingsinstituten en is hij startup mentor bij Yes! Delft – het innovatieplatform van TU Delft.
