Ga naar de inhoud
Laden Evenementen

De Marketing & Customer Experience skills die jij als professional nodig hebt

23 januari 2026 @ 10:00 12:00

Beeckestijn Business School in Leusden

Leusderend 30
Leusden, 3832 RC Netherlands
088 147 4100

Skills binnen marketing & customer experience 

Marketing en customer experience management worden binnen veel bedrijven en organisaties steeds belangrijker. Het aantal managers en professionals dat werkzaam is in het marketing en CX vakgebied groeit sterk. Met name binnen B2B en overheid zien we een forse groei. Maar welke skills zijn nu en in de toekomst van belang om echt waarde toe te kunnen voegen aan zowel klanten als de organisatie? Hoe zorg je ervoor dat je als marketing en CX professional in het AI tijdperk relevant blijft?

Hans Molenaar neemt je mee in de skills, kennis en competenties op het gebied van marketing en customer experience. Hij zal aan de hand van veel concrete voorbeelden en recente onderzoeken laten zien waar veel behoefte aan bestaat. Ook zal hij ingaan op de toekomst, zeker gezien kunstmatige intelligentie het marketing en customer experience vakgebied flink beïnvloedt. Wat zijn kansen en bedreigingen?   

Deze sessie is voor iedereen die werkzaam is binnen binnen marketing, communicatie, customer service en customer experience. Wil je je positie op de arbeidsmarkt versterken of wil je weten wat de toekomst je kan brengen? Of je nu in between jobs bent of nieuwsgierig bent naar de volgende stap binnen jouw organisatie. Ook voor B2B marketeers, non-profit & zzp’ers. 

Lunch, netwerken en persoonlijk advies

Na de sessie is er een lunch en een netwerkmoment waar je de kans hebt om in gesprek te gaan met vakgenoten. Daarnaast kun je persoonlijk advies inplannen met een van onze adviseurs. 

In deze korte 1-op-1 sessies krijg je tips voor een skills-boost, advies over opleidingsmogelijkheden of antwoord op jouw specifieke vragen. Of je nu op zoek bent naar een volgende stap in je loopbaan, specifieke vaardigheden wilt ontwikkelen, of wilt weten hoe je jezelf beter kunt positioneren in het digitale tijdperk. Zo ga je naar huis met persoonlijk advies voor jouw verdere groei. 

Over Hans

Hans Molenaar is oprichter & directeur van Beeckestijn Business School en als ondernemer actief in diverse bedrijven. In het verleden heeft hij zowel voor grote internationale bedrijven als startups diverse B2B  marketing-  en salesmanagement posities vervuld. 

Praktische informatie

  • De sessie vindt plaats op vrijdag 23 januari van 10:00 tot 12:00 uur
  • 10:00 – 11:15 uur – Sessie Hans Molenaar – De marketing & CX skills die jij als professional nodig hebt
  • 11:15 – 12:00 uur – Lunch, netwerken en persoonlijk advies-sessies van 15 minuten
  • Live op onze hoofdlocatie in Leusden, Leusderend 30. 
  • De routebeschrijving vind je hier ›

Wat zijn de kosten?
Deze sessie is gratis bij te wonen.

Ik kan er bij zijn op het tijdstip van de sessie, wordt het opgenomen?
Deze sessie vindt alleen plaats op locatie en wordt niet opgenomen, dus wees erbij! Heb je je aangemeld, maar kun je er toch niet bij zijn? Meld je dan af via customerservice@beeckestijn.org.

Heb je je aangemeld voor een persoonlijk adviesgesprek?
Meld je op de dag zelf bij binnenkomst en je wordt ingedeeld bij een van onze adviseurs, na afloop van de sessie.

Andere events

Event

AI & Digital Marketing trends & best practices 2026

Live-stream
14 januari 09.00 - 11.00 uur
14
jan
Clinic

De koopknop in ChatGPT: Gamechanger voor e-commerce

Online via Zoom
28 januari 10.00 - 11.00 uur
28
jan