Ga naar de inhoud

Jean-Pierre Thomassen

Zelfstandig consultant, werkzaam bij customerdelight.nu

Expert in klantgerichtheid, service excellence en AI-personalisatie

Jean-Pierre Thomassen is organisatieadviseur bij Customerdelight.nu en marketingdocent aan de Rijksuniversiteit Groningen. Met ruim 40 jaar ervaring is hij een autoriteit in het ontwikkelen van klantgerichte organisaties en het verbeteren van service en klantbeleving. Zijn werk verbindt praktijkervaring met wetenschappelijke inzichten, waardoor hij organisaties helpt om klantgerichtheid duurzaam te implementeren.

Expertise & ervaring

Jean-Pierre Thomassen richt zich op thema’s als customer excellence, klantgerichte cultuur, klantwaarde management en kwalitatief klantonderzoek. Daarnaast specialiseert hij zich in klantfeedback, AI in service en AI-personalisatie.

Hij begeleidde verandertrajecten in zowel het bedrijfsleven als de publieke sector en vertaalt complexe vraagstukken naar concrete verbeteringen in de dagelijkse praktijk. Als auteur schreef hij 19 managementboeken over klantgerichtheid, waarvan meerdere bekroond zijn met prestigieuze prijzen.

Visie op het vak

Jean-Pierre Thomassen gelooft dat echte klantgerichtheid begint bij gedrag op de werkvloer.

“De klantbeleving verbeteren betekent dat je als organisatie de dagelijkse werkzaamheden moet veranderen. Dat is iets wat het management doet.”

Wat je leert

In zijn colleges werk je aan direct toepasbare inzichten:

  • Hoe je een klantgerichte organisatie structureel inricht
  • Hoe je klantwaarde en klantfeedback vertaalt naar acties
  • Hoe je een cultuurverandering realiseert rondom service excellence
  • Hoe je AI inzet voor persoonlijke en relevante klantinteracties
  • Hoe je klantonderzoek benut voor betere beslissingen

Praktisch, interactief en toepasbaar

De Colleges van Jean-Pierre Thomassen zijn interactief en praktijkgericht. Hij werkt met herkenbare cases en laat zien hoe organisaties veranderingen succesvol doorvoeren als onderdeel van het dagelijks werk. Geen theoretische modellen zonder context, maar concrete voorbeelden die je direct kunt toepassen.

Persoonlijke benadering

Jean-Pierre Thomassen staat bekend om zijn deskundigheid en betrokkenheid. Hij combineert heldere uitleg met interactie en discussie, en houdt rekening met de individuele uitdagingen van deelnemers.

Zijn uitgangspunt is helder: leren moet niet alleen nuttig zijn, maar ook leuk en inspirerend.

Opleidingen en trainingen

Customer Experience Strategie & Leiderschap

Versterk jouw CX leiderschap om de organisatie mee te nemen in een cultuurverandering.

  • Masterclass
  • 5 dagen
  • 3.985,-

Bekijk

Customer Experience Strategie & Leiderschap

Versterk jouw CX-leiderschap en transformeer je organisatie met strategische impact.

  • Post-master
  • 8 dagen of 11 avonden
  • 6.305,-

Bekijk

Customer Experience

Je leert hoe je klantonderzoek inzet, klantreizen analyseert en touchpoints optimaliseert.

  • Training
  • 5 dagen
  • 3.450,-

Bekijk
Populair

Customer Experience Professional

Zet direct concrete stappen om de klantbeleving binnen jouw organisatie te verbeteren.

  • Post-hbo
  • 7 dagen
  • 4.995,-

Bekijk